Veřejné zakázky
Nejpopulárnější odborný časopis o veřejných zakázkách v ČR. Novinky, judikatura, analýzy, sdílení dobré praxe a diskuze.

WEBINÁŘ: CO JE ZNALOSTNÍ CENTRUM A CO UMÍ?


Začátek
15.1.2021 09:00
Konec
15.1.2021 09:40
Místo konání
ONLINE
Lektor
JUDr. Michal Petřík
Cena
:   0,00 Kč *
* Ceny jsou bez DPH.

...registrujete se, souhlasíte s podmínkami provozu a jste tam! Vidíte hlavní stranu "Rozcestník", kde na Vás koukají aktuality od časopisu Veřejné zakázky a jeho partnerů (MPSV, významní zadavatelé..) - články, odkazy na návody, videa, připravované akce, případové studie.


Přečtete si průvodce o hlavních funkcích a už víte, že ve Znalostním centru je to o INSPIRACÍCH dobré a špatné praxe, kde lze:

Sdílet & Hledat inspirace;

Ukládat si vyhledané inspirace;

Diskutovat s ostatními uživateli u jednotlivých karet veřejných zakázek/inspirací;

Hodnotit inspirace ostatních;

Sledovat vybrané inspirace či osoby;

Soutěžit mezi sebou o titul nejinspirativnější veřejnou zakázku.

Zjišťujete, že jsou inspirace klasifikované od 3 do 5*, podle rozsahu sdílených informací.


Nemluvíte a rychle jdete zkusit štěstí se svým nábytkem. Do pole "Vyhledat" zadáte pro jistotu kratší text "nábyt", protože nevíte, jaké možnosti skloňování při zadávání své inspirace někdo z kolegů zvolil. Tají se Vám dech při stisknutí červeného tlačítka "vyhledat". A je to tu - 1 inspirace nalezena. První Vaše reakce - jen jedna? Nu ale dobrá, má to 5*, tedy to bude celé vyplněné, včetně hodnocení dodavatele, na což jste zejména zvědaví. Čtete, hltáte, rozšiřují se Vám zorničky, když jste u environmentálních trendů a uvolňuje se Vám napětí ve tváři, když čtete shrnutí inspirace.

Pohodlně klesnete do židle a nevěříte, třídíte si myšlenky: "Já sem jdu, neznám to, najdu jednu veřejnou zakázku, přečtu si komentář, mrknu na odkaz, kde je zadávací dokumentace a našel jsem! Trefa, přímo na komoru. Znovu nevěřícně pročítáte inspiraci a vidíte, že se Vás systém vpravo ptá, že zda byla inspirace užitečná a vidíte symbol palce nahoru. Neváháte ani minutu a dáváte palec nahoru. A že je tam možnost zanechat vzkaz - záložka diskuze - jasně, musíte poděkovat. Kolegové, co tuto úžasnou inspiraci uveřejnili Vám zachránili několik hodin nejistého pracovního času v hledání, filtrování a tápání!

Máte stále radost, opouštíte Znalostní centrum a jdete zpracovat vlastní zadávací dokumentaci na nábytek. O dva dny později, když máte najednou volný čas, protože máte vše hotové se do Znalostního centra vracíte. Hledáte dál, laskáte se s dalšími inspiracemi, hodnotíte, ukládáte si a pak zavadíte o záložku s názvem "Sdílet inspiraci". Vaše první reakce je, že  přece nemáte takovou úžasnou veřejnou zakázku k pochlubení se. Pak si ale uvědomíte, že jste skvěle udělali nákup lokálních potravin pro mateřskou a základní školu ve Vašem městě. Je rozhodnuto a zakládáte svoji první inspiraci s vírou, že ta Vaše může pomoci někomu jinému. 

Vaše první inspirace je uveřejněna a Vy se na ni pyšně díváte a vzpomenete si, že kolegyně z vedlejšího města má revitalizovat náměstí a tak jí posíláte...


PŘESNĚ O TĚCHTO PŘÍBĚZÍCH NAŠE ZNALOSTNÍ CENTRUM JE A TO PROSÍM NENÍ VŠE ... to až na webináři.