Veřejné zakázky
Nejpopulárnější odborný časopis o veřejných zakázkách v ČR. Novinky, judikatura, analýzy, sdílení dobré praxe a diskuze.

Jste na našem webu poprvé?


1.11.2020

Ještě jednou vítejte u nás. Na tomto webu budujeme informační prostředí odborných a ověřených informací z oblasti veřejných zakázek/veřejného nákupu a to včetně inspirací z privátního nákupu.

Aktuality a informace z posledního čísla naleznete na hlavní straně webu. Co je velmi podstatné, že lze u každého čísla kliknout na konkrétní článek a zobrazí se vám jeho:

1) autoři

2) krátký popis a

3) klíčová slova, která příspěvek charakterizují. 

Pokud dále kliknete na autora, přepne se web na autorův profil, kde se vypíší veškeré příspěvky, které u nás dosud publikoval. Stejně tak doporučuji kliknout na klíčové slovo, které je u příspěvku. Opět se zobrazí veškeré příspěvky, které se ke klíčovému slovu váží. 

V sekci "O časopisu & archiv" pod seznamem členů redakční rady naleznete archiv všech čísel, které byly vydány pod mým vedením - od čísla 3/2018. Doporučuji si otevřít rejstřík autorů a rejstřík témat. Je to neuvěřitelné, ale dosud u nás za ty dva roky a kousek publikovalo 112 autorů!

Sekci "Předplatné" - snad bez komentáře. Předplatné našeho časopisu lze pořídit zde.

Sekce "Nákupní klub" - na této stránce v budoucnu naleznete informace o aktivitách a výstupech Nákupního klubu (NK) - platformy pro systematické vzdělávání zadavatelů. Základní přehled aktivit NK je v letáku. Plné výstupy však budou vždy k dispozici pouze účastníkům NK. Nevylučuji však, že některé výstupy úplatně poskytneme i dalším zadavatelům - typicky příručku dobré praxe a rozboru trhu a příležitostí pro určitý předmět plnění - například. stravování.  Namátkově, kdo je mezi účastníky NK již dnes? Namátkově: Ředitelství silnic a dálnic, Správa železnic, Česká televize, Český rozhlas, Masarykova univerzita, Hlavní město Praha, město Příbram, ČEPS a.s. a mnoho dalších.  Jste zadavatel a chcete se přidat? Napište mi.

Sekce "Znalostní centrum" - v současné době zveřejňujeme jen základní popis záměru, v rámci kterého zadavatelé budou sdílet a hledat inspiraci k:

- postupům, 

- předmětům plnění (popisujeme velmi detailně),

- hodnoticím kritériím, 

- zkušenostem z reálného plnění předmětu plnění,

- odpovědnému/enviromentálnímu/inovativnímu zadávání veřejných zakázek a to včetně moderních metod. 

Vedle vyhledávání lze také vést diskuzi na jednotlivá témata s ostatními zadavateli, odkazovat na své zadávací podmínky a další dokumenty k dané veřejné zakázce. 

Je toho však mnohem více a od roku 2021 tento systém spustíme a bude možné si jej zdarma vyzkoušet.


Sekce "Akce" - zde naleznete výpis připravovaných akcí - konferencí, seminářů, webinářů či pracovních stolů. 

Sekce "Kontakt" - potřebujete nám napsat - zde uvádíme kontakty na nás.