Veřejné zakázky
Nejčtenější a nejvíce citovaný odborný časopis o veřejných zakázkách v ČR. Novinky, judikatura, analýzy, sdílení dobré praxe a diskuze.

Nákupní klub


Nákupní klub začal fungovat v lednu 2021 a jeho součástí je řada významných zadavatelů, poradenských a advokátních kanceláří a nově od roku 2022 se k Nákupnímu klubu připojují i významní dodavatelé, kteří chtějí svým zaměstnancům dopřát komplexní a velmi kvalitní vzdělání z oblasti veřejných zakázek, nových trendů v nákupních metodách. V neposlední řadě pak dodavatelé ze své odborné pozice chtějí edukovat odbornou zadavatelskou veřejnost ke společenským, environmentálním a inovativním oblastem k různým předmětům plnění.

Od roku 2023 jsem tuto službu vydělili do samostatného subjektu - neziskové organizace: Nákupní klub z. s. Princip je stejný - vzdělávat, kultivovat a přinášet nové trendy a informace pro zkvalitnění práce našich členů a účastníků odborného vzdělávání.

Chcete se dozvědět o Nákupním klubu více? Napište nám, rádi Vám vysvětlíme hlavní výhody jedinečného a systematického vzdělávání v oblasti veřejných zakázek.